DreamMe i nocą jesteś na bieżąco w newsami

Jesteś jednym z tych ludzi, którzy sprawdzają telefon za każdym razem, gdy obudzą się w nocy i rozświetlają w ten sposób pokój? Jeśli tak, to gadżet wynaleziony przez Yvonne Joh – DreamMe – powinien Cię zainteresować.
Yvonne Joh pochodzi z Niemiec i ma bardzo lekki sen, a gdy się przebudzi, sprawdza smartfona, tym samym budząc swojego męża światłem z ekranu. Postanowiła znaleźć rozwiązanie za pomocą drukarki 3D.

I tak powstał „DreamMe”. Wraz ze sprzętem i aplikacją, możesz być na bieżąco z informacjami, które wyświetlają się na suficie, nie przeszkadzając w ten sposób innym osobom śpiącym w tym pomieszczeniu.

Jak to działa?

Wystarczy uruchomić aplikację (dostępna dla iOS oraz Androida), ustawić DreamMe na górze smartfonu bądź tabletu. Można wybrać kategorie informacji, które mają być wyświetlane : możesz wybrać wyświetlanie czasu lokalnego i daty, lokalnej pogody, własnych wiadomości, wyświetlanie czasu w innych strefach czasowych, liczbę nieprzeczytanych maili oraz najnowsze wiadomości na Twitterze. Ciekawą opcją jest również wyświetlanie owieczki – a liczenie owiec przeważnie pomaga w zasypianiu. Można również ustawić jasność i kontrast wyświetlanego obrazu.

Jeśli taki gadżet Cię interesuje, mamy dobrą wiadomość! Wysyłka DreamMe zacznie się już w grudniu 2015 roku i będzie dostępna w kolorach czarnym i białym wraz z soczewkami i pierścieniem ostrości. Aplikacja jest dostępna za darmo, a DreamMe ma kosztować niecałe 18 €!