Kocia zbroja

Jwall, utalentowany projektant Print That Thing, zaprezentował swój najnowszy projekt wydrukowany 3D. Z okazji zbliżającego się Halloween, stwierdził, że jego kot Bobo powinien być częścią uroczystości. Zabrał się więc do tworzenia modelu 3D w CAD. Zaprojektował zbroję. Proces okazał się sukcesem, Jwall opublikował na YouTube wideo z rezultatem. Dodatkowo pliki do wydruku są dostępne na Thingiverse, więc można samodzielnie wydrukować zbroję i przygotować swojego kota do “walki”.

Bo długotrwałym etapie modelowania 3D za pomocą programu Cinema 4D, zbroja była gotowa do wydruku. Posiada specjalny otwór na zaczepienie smyczy. Składa się z 18 części które mogą być łączone razem lub za pomocą łączników z mosiądzu.

Jwall stworzył fantastyczny projekt zbroi dla ciała i ogona, ale nadal potrzebny jest kask. Poprosił o propozycje na portalu społecznościowym i zostanie wybrany najlepszy. “Bobo i ja wybierzemy zwycięzcę oraz zaprojektuję kask według danego projektu”. Twórca najlepszego projektu otrzyma też zbroję dla kota wraz z kaskiem.

Jeśli zdecydujesz się na wydrukowanie zbroi dla swojego kota, nie zapomnij wysłać zdjęć do  Print That Thing.

zbroja

0 Komentarzy

Pozostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Zapraszamy do pozostawienia opinii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *